[MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach
Wiadomość
Autor
Chcialbym poznac Wasze doswiadczenie co do predkosci na poszczegolnych biegach. Jaka macie predkosc przy 3krpm na 2,3,4 biegu? Potraktujmy ten temat jako ankiete.
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach
Ludziska przećwiczą to dadza Ci znać.... Z tego co pamiętam to na 3 na pewno rozpedzę się do ponad 100 km, na 4 biegu lece pod 150... chyba a mam kombi i beznyne 1.6 :wall: :)
------------------------------------------------ Pozdro dla wzystkich z forum www.forum.media2.pl
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach
u mnie w 2,0 odcina przy: II - 100 km/h III - 145 km/h IV - jeszcze nie miałem gdzie sprawdzić, ale 190 jechałem i jeszcze nie odciął , ale autostrada się kończyła
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach
Mi na 2 biegu przy 6500 obrotów równiutko 100km\h wyciąga, ale silnik po chip-tunningu na 130km. Na 5 miałem 213-217 km\h. I jak ktoś mówi, że mu przy 140 już coś kołysze, to ma złom. U mnie pierwsza seta po około 9 sekundach a i do 200 śmiało i szybko idzie. Co prawda troszkę namieszane w maszynce :D. pozdro.