Forum nieruchomości

Forum nieruchomości



SzukajSzukaj   Użytkownicy   Rejestracja   Wejście
Dzisiaj: 07.06.2026 - 17:07:16
Strony:  1  2  

[MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

WiadomośćAutor

Chcialbym poznac Wasze doswiadczenie co do predkosci na poszczegolnych biegach. Jaka macie predkosc przy 3krpm na 2,3,4 biegu? Potraktujmy ten temat jako ankiete.




Tracz




Statystyka:
Wiadomości: 75
Rejestracja: 02 mar 2012, 0:56
30.11.22 - 00:10:47
Wiadomość # 1
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

Naprawde nikt nie chce sie podzielic swoimi spostrzezeniami...??:(




tvnfan120




Statystyka:
Wiadomości: 5
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:56
30.11.22 - 00:22:06
Wiadomość # 2
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

Ludziska przećwiczą to dadza Ci znać.... Z tego co pamiętam to na 3 na pewno rozpedzę się do ponad 100 km, na 4 biegu lece pod 150... chyba a mam kombi i beznyne 1.6 :wall: :)


------------------------------------------------
Pozdro dla wzystkich z forum www.forum.media2.pl

Mager




Statystyka:
Wiadomości: 8
Rejestracja: 06 lis 2007, 20:26
30.11.22 - 00:26:17
Wiadomość # 3
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

ja tam zmieniam bieg przy 2,5-3 tysiąca obrotów...wiec zdarza sie że na IV po miecie jade tak spokojnie. Na I to tylko ruszam :) :latam:




Made in PRL




Statystyka:
Wiadomości: 82
Rejestracja: 30 gru 2016, 15:44
30.11.22 - 00:37:39
Wiadomość # 4
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

u mnie w 2,0 odcina przy: II - 100 km/h III - 145 km/h IV - jeszcze nie miałem gdzie sprawdzić, ale 190 jechałem i jeszcze nie odciął , ale autostrada się kończyła


------------------------------------------------
oleje silnikowe

bukin




Statystyka:
Wiadomości: 73
Rejestracja: 08 lip 2014, 20:23
30.11.22 - 00:48:11
Wiadomość # 5
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

to w instrukcji jest pewnie wynik laboratoryjny, bo jak widac ciu sie rozni od rzeczywistych :metal


------------------------------------------------
Czy musisz patrzeć?Patrz na swoje!!!

Beniak




Statystyka:
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25 cze 2008, 10:37
30.11.22 - 00:53:01
Wiadomość # 6
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

Odcina...to znaczy co wtedy?


------------------------------------------------
Liczę tylko na siebie, inni to już przeżytek.

maciek




Statystyka:
Wiadomości: 2
Rejestracja: 05 maja 2007, 0:15
30.11.22 - 00:58:03
Wiadomość # 7
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

mojego jak mierzyłem do 100km/h to kręciłem prawie do 7000obr i mi nie odcieło zapłonu więc co wy wygadujecie i miał wtedy ponad 90km/h na 2




Maciej T.




Statystyka:
Wiadomości: 933
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:24
30.11.22 - 01:08:34
Wiadomość # 8
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

Aardvark: dzieki wielkie. Ten obrazek jest bardzo przydatny.




Mat212346




Statystyka:
Wiadomości: 793
Rejestracja: 14 cze 2022, 20:38
30.11.22 - 01:20:10
Wiadomość # 9
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach

Mi na 2 biegu przy 6500 obrotów równiutko 100km\h wyciąga, ale silnik po chip-tunningu na 130km. Na 5 miałem 213-217 km\h. I jak ktoś mówi, że mu przy 140 już coś kołysze, to ma złom. U mnie pierwsza seta po około 9 sekundach a i do 200 śmiało i szybko idzie. Co prawda troszkę namieszane w maszynce :D. pozdro.




andrzejrusznica




Statystyka:
Wiadomości: 22
Rejestracja: 28 lut 2011, 8:45
30.11.22 - 01:25:20
Wiadomość # 10
RE: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach
olej regenerujący do ASB : Poprzedni temat
Strony:  1  2  

Administrator zabronił gościom odpowiadać na wiadomości! Aby się zarejestrować, kliknij link: rejestr


Uczestnicy

Built with: Lussumo Vanilla 1 2.0.4