Forum nieruchomości

Forum nieruchomości



SzukajSzukaj   Użytkownicy   Rejestracja   Wejście
Dzisiaj: 07.06.2026 - 17:00:31
Strony:  1  

olej regenerujący do ASB

WiadomośćAutor

znalazłem przypadkowo coś takiego - co o tym sądzicie ? Lucas Transmission Fix - Olej stabilizujący zawierający pakiet odpowiednio dobranych dodatków uszlachetniających. Mieszalny ze wszystkimi olejami ATF. Przedłuża żywotność oleju 3-4 krotnie. Charakterystyka: zwiększa lepkość dając dużą odporność na ścinanie, zapobiega przedwczesnemu rozpadowi chemicznemu oleju ATF, przedłuża żywotność automatycznych skrzyń biegów, zmniejsza awaryjność działania automatycznych skrzyń biegów, czyści z osadów i nagarów, utrzymując bezawaryjność działania urządzeń w niskich, jak i wysokich temperaturach pracy, obniża temperaturę, zapobiega tzw. ślizgom kół satelit.




rusticalming




Statystyka:
Wiadomości: 16
Rejestracja: 03 gru 2010, 10:59
13.11.20 - 14:13:08
Wiadomość # 1
RE: olej regenerujący do ASB

A czy to nie działa jak słynny moodoktor do silnika? Zwiększy lepkośc poprzez zagęszczenie oleju.




Fan Polsat Fun HD




Statystyka:
Wiadomości: 152
Rejestracja: 22 lut 2021, 14:50
13.11.20 - 14:16:46
Wiadomość # 2
RE: olej regenerujący do ASB

nie mam pojęcia ... :)




Kessul




Statystyka:
Wiadomości: 96
Rejestracja: 17 gru 2015, 10:37
13.11.20 - 14:26:43
Wiadomość # 3
RE: olej regenerujący do ASB

Automat to delikatne stworzenie, lapiej mu zalać nowy olej i nie ryzykować.




noclegowiec_pl




Statystyka:
Wiadomości: 98
Rejestracja: 14 wrz 2010, 22:12
13.11.20 - 14:34:51
Wiadomość # 4
RE: olej regenerujący do ASB

Ja ze swojej strony polecam Militec. Dolałem do skrzyni jakieś kilka tyś. km temu i widać poprawę. Dodam że dolałem go do starego oleju bo nie chciałem ryzykować wymiany. Skrzynia wcześniej chodziła prawidłowo ale po Militecu stwierdzam że chodzi dużo płynniej.


------------------------------------------------
[email protected]

ThOmsOnXX




Statystyka:
Wiadomości: 7
Rejestracja: 20 sie 2009, 23:35
13.11.20 - 14:38:28
Wiadomość # 5
RE: olej regenerujący do ASB

Militeca do skrzyni bym nie zalał, olej w ASB musi mieć określone tarcie. Za to Militeca wlałem do silnika i jest duża poprawa w niskich temp., oraz wlałem do ON by przesmarować trochę pompę paliwa, CR i wtryski.


------------------------------------------------
patrycja

patii




Statystyka:
Wiadomości: 25
Rejestracja: 02 paź 2007, 12:58
13.11.20 - 14:45:29
Wiadomość # 6
RE: olej regenerujący do ASB

Bartos, ale Militec nie zmienia właściwości oleju tylko metalowych elementów wewnątrz skrzyni więc w żaden sposób nie zmienia jego parametrów smarnych.


------------------------------------------------
Pomóżcie mi... odwiedźcie stronę krainawody.pl i powiedzcie co mogę na niej zmienić.

Limbuz




Statystyka:
Wiadomości: 65
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:26
13.11.20 - 14:50:51
Wiadomość # 7
RE: olej regenerujący do ASB

Tego nie wiedziałem, a nie chciałem by tarczki się ślizgały, w sumie olej w ASB mam nowy. Słowik, a jak często można lać do silnika Militec? bo niby piszą że co 30 tyś, ja wlałem do starego oleju a na lato jak będę zmieniał olej w silniku to chciałbym jeszcze raz zalać, chyba nie powinno zaszkodzić?




hornet




Statystyka:
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12 kwie 2008, 14:27
13.11.20 - 14:56:46
Wiadomość # 8
RE: olej regenerujący do ASB
Następny temat: [MkI] pesudoAnkieta: Predkosci na poszczegolnych biegach
Strony:  1  

Administrator zabronił gościom odpowiadać na wiadomości! Aby się zarejestrować, kliknij link: rejestr


Uczestnicy

Built with: Lussumo Vanilla 1 2.0.4